Přijďte si vybrat valouny, okrasné drtě, jsou nyní v AKCI! :-)

Pletivo ZELENÉ poplastované se zapleteným napínacím drátem - drát 2,7mm / oko 50 mm

Kód: 2101 2126 2151 2161 2181 2201 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Wire Metal
63,40 Kč / bm 72,12 Kč / bm 85,79 Kč / bm 91,23 Kč / bm 98,98 Kč / bm 113,14 Kč / bm od 63,40 Kč / bm
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Výška plotu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Poplastované 4. hranné pletivo se zapleteným napínacím drátem!

Prodej pouze po celých rolích. Jedna role 25 bm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní české pevné pletivo vyrobené pod certfikací EN ISO 9001 !!!

Nejběžnější a nejžádanějsí typ pletiva pro všeobecné a univerzální použití v zahradách, kolem domů, prům. objektů, atd... 

Oko 50 mm, žárový zinkovaný drát z kterého je pletivo vyrobeno má průměř 1,7mm a včetně poplastování 2,5mm. Zapletený napínací drát ( nahoře a dole) má průměr 3,5mm, ( z toho 2,5mm má ocelové žárově zinkované jádro)  Pletivo se prodává na celé role 25m. Od výšky 125cm doporučujeme dokoupit i středový drát.

Veškeré dráty jsou žárově zinkované a průměr ocelového jádra je skutečně 1,7mm !. Slabší průměry, byť i jen o desetiny milimetrů výrazně zvyšují měkkost pletiva a snižují jeho životnost a užitnost, jelikož slabé pletivo z drátu 1,5 nebo 1,65mm je velmi náchylné na poškození psy, vandaly, zahradní technikou, atd..

Tento výrobek Vám můžeme dovézt zdarma a nebo si ho můžete osobně ihned odebrat ve Vamberku, vtymákově u Plzně nebo ve Vsetíně.

Poplastování je provedeno extudační metodou tzn. tepelným natavováním a tlakovym nalisováním roztaveného kvalitního plastu na žárově zinkovaný drát což zaručuje dokonalé přilnutí a dlouhodletou životnost přes 20 let.

Výhodou pletiva se zapleteným napínacím drátem je, že nemusíte napínat drát zvlášť a pletivo zvlášť, což Vám urychlí montážní proces, ovšem je potřeba si uvědomit, že v jednom procesu napínáte drát i pletivo. Při napínáńi drátu Vám tedy na napínacím drátu visí cely balík pletiva což má vliv na vyšší fyzickou náročnost a vyžaduje i zkušenosti pro zajištění kvality montáže. Osobně preferujeme spíše při stavbě plotu pletiva Extra bez zapleteného napínacího drátu, kdy montážní proces lze rozdělit do samostatného prvotního napínání drátů ( drátěnné osnovy) a poté na tyto dráty za háčky na pletivu zavěsít pletivo. Ovšem krajově ( Praha, Plzeňsko), dle letitých zavedených zvyků jsou monteři zvykli výhradně na toto provedení pletiva se zapl. napínacím drátem a větší rovinné délky v tomto provedení jdou montovat opravdu rychle.

Při výběru dodavatele pletiva důrazně porovnávejte a dbejte na tyto parametry (které toto naše kvalitní pletivo má):

Drát v pletivu alespoň 1,7mm/2,5mm a ze žárově zinkované oceli ! Nenechte se zlákat na slabší drát - byť např. uváděný průměr 1,65mm, který bude mít díky toleranci ČSN normy ve skutečnosti pouze 1,6mm. Korunovou úsporou by jste nakupili výrazně měkkčí nefunkční pletivo, které Vám poničí klidně i jezevčík.

Drát zapletený do pletiva vyžadujte alespoň v průměru jádra 2,5mm a vč. poplastování 3,5mm !  Na trhu se vyskytují i napínací dráty 2,2mm na 3,2mm, ovšem při zavěšení težkého pletiva na takto slabý drát 2,2mm/ dochází v zimě k prasknutí a zničení celého plotu. Drát slabší než 3,5mm se také časem prověšuje a delá na plotu nezvhledné prověšené vlny pletiva. 

Vyžadujte pletivo s okem 50 mm! S větší velikostí oka ( 55mm, 60mm) výrobcům klesají výrobní náklady, ale pevnost pletiva se tím výrazně snižuje.

Preferujte českého výrobce s výrobky kvality certifikovanými systémy ISO 9002. Jednak podpoříte domácí pracovní trh a případné reklamace u polských, slovenských či čínských výrobců jsou zdlouhavé a s nejistým výsledkem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení