Betonové ploty, plastové plotovky, altány, pergoly, zahrada, krby | ABC service - Frýdek-Místek
VYHLEDAT

hledat výraz:
v oddělení

Interiér
INTERIÉROVÉ KRBY
KRBY NA ZAKÁZKU
Exteriér
PLOTY
PLOTY - UMĚLÝ KÁMEN
PLOTY - PŘÍRODNÍ KÁMEN
PLOTY - GABIONY A DRÁTOKOŠE
PLOTY - PLETIVO
PLOTY - PŘÍSLUŠENSTVÍ
PODHRABOVÉ DESKY, KOSTKY
PLOTOVÉ VÝPLNĚ, BRÁNY, BRANKY
SKŘÍNĚ ELEKTRO-PLYN ROZVADĚČE
OBKLADY A DLAŽBA
OBKLADY - UMĚLÝ KÁMEN
OBKLADY - PŘÍRODNÍ KÁMEN
DLAŽBY - PŘÍRODNÍ KÁMEN
DLAŽBY BETONOVÉ
MALTY, LEPIDLA, IMPREGNACE
ZAHRADNÍ KRBY
KRBY - UMĚLÝ KÁMEN
KRBY - PŘÍRODNÍ KÁMEN
ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA
ZAHRADNÍ NÁBYTEK Z UMĚLÉHO KAMENE, MOBILIÁŘ
SVAHOVKY - PALISÁDY
DRÁTĚNÝ PROGRAM
DŘEVĚNÉ VÝROBKY
DEKORATIVNÍ DOPLŇKY
PŘÍRODNÍ KÁMEN
KAMENY PRO ZAHRADU
ŽULA
ONYX
PÍSKOVEC OPRACOVANÝ
BETONOVÉ VÝROBKY
Presbeton
DITON
VYMÝVANÝ BETON
OSTATNÍ DLAŽBY, NÁŠLAPY
MONTOVANÉ STAVBY
PLASTOVÉ VÝROBKY
ZATRAVŇOVACÍ DLAŽBY
PRKNA, LATĚ, PROFILY
PLAST. OBRUBNÍKY, CHODNÍKY A PLOT. ZÁKLADY
HOTOVÉ VÝROBKY Z PLASTU
______________
Partnerské weby
Služby


TOPlist


zajímavé odkazy

      SORTIMENT

     Betonové ploty, přírodní i umělý kámen, plastové a dřevěné plotovky, zahradní krby

V nabízeném sortimentu klademe důraz na to, aby jste u nás našli něco jiného. Něco, co neuvidíte v běžném marketu, ba ani v obvyklé specializované prodejně. Přesto budete překvapeni. Kvalitni sortiment nemusí být předražený. Základním kritériem výběru sortimentu v naší prodejně je kvalita použitých materiálů, dbáme také na vysokou úroveň designu a funkce. Zboží je částečně určeno k přímému odběru nebo k dodávce na objednáku v krátkých dodacích lhůtách....

Ploty

Betonové ploty - umělý kámen

Betonové ploty(ploty z umělého kamene) jsou kompletním systémem prefabrikovaných betonových výrobků, které svým provedením věrně imitují přírodní kámen, obkladové pásky, haklíky nebo cihelné zdivo. Komponenty pro betonové ploty z umělého kamene vynikají snadnou montáží, která umožňuje výrazně zkrátit dobu výstavby při zachování plné kvality

Ploty z přírodního kamene

Jako novinku uvádíme na trh díly pro ploty z přírodního kamene. Stejně jako plotů z umělého kamene se jedná o propracovaný stavebnicový systém s mimořádnou kvalitou.

Plastové plotovky

Velmi oblíbené jsou u našich zákazníků plastové plotovky, které jsou vyráběny v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Probarvení přímo ve hmotě má, stejně jako základní materiál TRAPLAST, mimořádnou odolnost proti povětrnosti a proto se i po létech vzhled profilů zásadně nemění. Plastové plotovky nemusíte NIKDY NATÍRAT !

Pletivo - poplastované, pozinkované

V nabídce najdete i další sortiment pro ploty, jako jsou pozinkované i poplastované pletivo, montážní a vázací prvky, vrata, brány a branky, plotové sloupky, vzpěry, napínáky apod.

Přírodní kámen

Výrobky z pravého přírodního kamene (pískovec, žula, mramor, břidlice, vápenec) jsou nedílnou součástí našeho sortimentu a zahrnují širokou škálu produktů - obklady a dlažby z přírodního kamene, kamenné zahradní doplňky a dekorace, ohniště a zahradní krby, mramorové a žulové desky, šlapáky, dekorační zahradní kameny a další výrobky.

Dřevěné výrobky pro vaši zahradu

Nabídka dřevěných prvků a výrobku určených především pro zahradu je opravdu obsáhlá. Může se jednat o drobné výrobky určené jako zahradní dekorace( studny, rumpály, větrné mlýny, můstky, trakaře, loukoťová kola), fukční výrobky pro vaše děti (pískoviště, prolézačky, houpačky...) , zahradní nábytek (zahradní lavice, lehátka, stoly, křesla...) nebo náročnější zahradní stavby, jako jsou altány, pergoly, dílce pro dřevěné ploty, přístřešky, nebo garážová stání

Zahradní dekorace a architektura

V této kategorii najdete dekorační i užitné výrobky - sošky, fontány, zahradní koryta, zahradní keramiku, květináče, květníky, vázy, svítidla apod.

© INT 2013  
   ABC service Frýdlantská 3683, Frýdek-Místek 738 02, tel: 558 646 227, e-mail: abcservice@post.cz