Přijďte si vybrat valouny, okrasné drtě, jsou nyní v AKCI! :-)

O nás

Jsme firma s minulostí...

ABC service působí na trhu více jak 25 let, přesněji od roku 1994. Malá rodinná firma se rozrostla, areál se rozšiřoval. Na počátku byl prioritou sortiment plotů, branek, obkladů a dlažeb. Časem přibyl zahradní nábytek a kámen...

Původní majitel pan Ing. Jan Žižka s manželkou a jedním ze zaměstnanců.

Počátkem letošního roku, po 26 letech existence společnosti změnila firma majitele. A teď jsme tu my. Rádi bychom zachovali prodej přirodního kamene a úzce se na něj speciazovali. 

Kámen je něco nadčasového, stálého a navíc ve svém složení a formě originálního. Práci s tímto přírodním antikem chceme dělat s láskou a nadšením, které nám nyní nechybí. Budeme firmu přetvářet a vést ji dále do budoucnosti.

Prvním krokem je změna designu loga společnosti, kde název zůstává a přetváří se jen vzhledová forma, která lépe vyhovuje dnešnímu elektronickému a webovému světu.

Druhým a pro nás klíčovým krokem je nový e-shop, který je pro zákazníka jak informačním, tak nákupním médiem. Věříme, že se vám v prostředí našeho e-shopu bude pohybovat s lehkostí, bude pro vás přehledný a naleznete zde informace a sortiment, který vás uspokojí.

Třetí krok je taktéž velmi důležitým. Upravíme pro vás prodejnu ve Frýdku-Místku, rozšíříme sortiment kamenů, drťí a v zimně doplníme o palivový sortiment.

A teď dobrá zpráva, už jsme začali :-)! Pomalu, ale jistě se prodejna začíná měnit. Vyprodáváme starý sortiment a na place se začínají objevovat novinky. Tohle vše můžete aktuálně sledovat na našich sociálních sítích. Jsme na Facebooku i Instagramu. Sledujte nás a žádné novinky a výprodeje Vám neuniknout. 

Naše moto: U nás, je to o kameni...

Team ABC service

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení