O nás

Jsme firma s minulostí...

ABC service působí na trhu více jak 25 let, přesněji od roku 1994. Malá rodinná firma se rozrostla, areál se rozšiřoval. Na počátku byl prioritou sortiment plotů, branek, obkladů a dlažeb. Časem přibyl zahradní nábytek a kámen...

Původní majitel pan Ing. Jan Žižka s manželkou a jedním ze zaměstnanců.

Počátkem letošního roku, po 26 letech existence společnosti změnila firma majitele. A teď jsme tu my. Rádi bychom zachovali prodej přirodního kamene a úzce se na něj speciazovali. 

Kámen je něco nadčasového, stálého a navíc ve svém složení a formě originálního. Práci s tímto přírodním antikem chceme dělat s láskou a nadšením, které nám nyní nechybí. Budeme firmu přetvářet a vést ji dále do budoucnosti.

Prvním krokem je změna designu loga společnosti, kde název zůstává a přetváří se jen vzhledová forma, která lépe vyhovuje dnešnímu elektronickému a webovému světu.

Druhým a pro nás klíčovým krokem je nový e-shop, který je pro zákazníka jak informačním, tak nákupním médiem. Věříme, že se vám v prostředí našeho e-shopu bude pohybovat s lehkostí, bude pro vás přehledný a naleznete zde informace a sortiment, který vás uspokojí.

Třetí krok je taktéž velmi důležitým. Upravíme pro vás prodejnu ve Frýdku-Místku, rozšíříme sortiment kamenů, drťí a v zimně doplníme o palivový sortiment.

A teď dobrá zpráva, už jsme začali :-)! Pomalu, ale jistě se prodejna začíná měnit. Vyprodáváme starý sortiment a na place se začínají objevovat novinky. Tohle vše můžete aktuálně sledovat na našich sociálních sítích. Jsme na Facebooku i Instagramu. Sledujte nás a žádné novinky a výprodeje Vám neuniknout. 

Naše moto: U nás, je to o kameni...

Team ABC service