Způsoby platby

Objednané zboží můžete zaplatit několika způsoby. Nabízíme platbu při převzetí zboží (dobírka a osobní odběr), převodem na účet.

1. Platba při převzetí zboží (dobírka)

Zvolíte-li v průběhu objednávky platbu při převzetí zboží (dobírka), uhradíte zásilku pracovníkovi České pošty, PPL nebo pracovníkovi na výdejním místě společnosti Zásilkovna. V hotovosti také můžete uhradit zásilku v případě osobního odběru v prodejně ABC service ve Frýdku-Místku (Místku). Při platbě na pobočce akceptujeme nyní pouze hotovost. 

Na výdejních místech České pošty a Zásilkovny je možné platba v hotovosti. Na vybraných pobočkách České pošty a Zásilkovny je možné uhradit objednávku platebními kartami VISA a MasterCard.

Více informací ohledně výdejního místa České pošty naleznete zde

Více informací ohledně výdejního místa Zásilkovny naleznete zde.

  • Platba na dobírku (Česká pošta, Zásilkovna, PPL) - 39 Kč
  • Peníze za objednávku platíte až při převzetí od poštovního doručovatele.

2. Platba bankovním převodem 

V případě platby převodem je nutné objednávku před expedicí uhradit. Platbu prosím odešlete na náš bankovní účet 2700525966/2010 , variabilním symbolem platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, předejdete komplikacím s vyřízením objednávky.

Objednané zboží v případě platby převodem expedujeme po připsání platby na náš účet. Pokud chcete expedici urychlit, pošlete prosím na e-mailovou adresu abcservicefm@gmail.com potvrzení o dokončené platbě a číslo objednávky.

Na našem e-shopu můžete platit pomocí QR kódu, který Vám ulehčí platbu bankovním převodem. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu a další údaje. Tento QR kód naleznete v objednávkovém listu po dokončení objednávky.