Přijďte si vybrat valouny, okrasné drtě, jsou nyní v AKCI! :-)

Způsoby platby

Objednané zboží můžete zaplatit několika způsoby. Nabízíme platbu při převzetí zboží (dobírka a osobní odběr), převodem na účet.

1. Platba při převzetí zboží (dobírka)

Zvolíte-li v průběhu objednávky platbu při převzetí zboží (dobírka), uhradíte zásilku pracovníkovi České pošty, PPL nebo pracovníkovi na výdejním místě společnosti Zásilkovna. V hotovosti také můžete uhradit zásilku v případě osobního odběru v prodejně ABC service ve Frýdku-Místku (Místku). Při platbě na pobočce akceptujeme nyní pouze hotovost. 

Na výdejních místech České pošty a Zásilkovny je možné platba v hotovosti. Na vybraných pobočkách České pošty a Zásilkovny je možné uhradit objednávku platebními kartami VISA a MasterCard.

Více informací ohledně výdejního místa České pošty naleznete zde

Více informací ohledně výdejního místa Zásilkovny naleznete zde.

  • Platba na dobírku (Česká pošta, Zásilkovna, PPL) - 39 Kč
  • Peníze za objednávku platíte až při převzetí od poštovního doručovatele.

2. Platba bankovním převodem 

V případě platby převodem je nutné objednávku před expedicí uhradit. Platbu prosím odešlete na náš bankovní účet 2700525966/2010 , variabilním symbolem platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, předejdete komplikacím s vyřízením objednávky.

Objednané zboží v případě platby převodem expedujeme po připsání platby na náš účet. Pokud chcete expedici urychlit, pošlete prosím na e-mailovou adresu abcservicefm@gmail.com potvrzení o dokončené platbě a číslo objednávky.

Na našem e-shopu můžete platit pomocí QR kódu, který Vám ulehčí platbu bankovním převodem. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu a další údaje. Tento QR kód naleznete v objednávkovém listu po dokončení objednávky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení