Neohodnoceno

Záhonový chodník 360

  • Záhonový chodník
  • Rozměry: 360 x 115 x 1200 mm
  • Barva: šedá
  • Hmotnost: 10,7 kg
Na dotaz
Kód: TR013/22501
Značka: transform a.s.
298 Kč / ks
Kategorie: Chodníky a obrubníky
Hmotnost: 10.7 kg

Se záhonovými chodníky už nikdy nebudete mít zaplevelené a rozblácené cestičky zasypané sesunutým okrajem záhonu. Naše záhonové chodníky jsou zároveň po obou stranách obrubníky, a tak cestička zůstane cestičkou a záhon záhonem. Cestičky můžete jednoduše i křížit. Hladké sesazení k sobě zajišťují čelní zámky. Vyrábí se pouze v šedé barvě.

Skladem pár kusů. 

Zboží na objednávku. Dodání lhůta do 14 dnů v sezóně až do 3 měsíce. 

Roku 1992 otevřeli výrobní provoz akciové společnosti Transform na efektivní recyklaci plastových odpadů z komunálních zdrojů. Ze společnosti vybudovali jednoho z největších zpracovatelů plastového odpadu, který by jinak bez užitku končil na skládkách a zatěžoval zbytečně životní prostředí. Materiál Traplast™ je tedy 100% recyklát. Plasty odebírá společnost od většiny měst a obcí v České republice. Před samotným zpracování vše ještě jednou pečlivě protřídí a neplastové příměsi předávají k další recyklaci. Za čtvrtstoletí existence zpracovali na produkty přes 127 000 tun plastů.

Z materiálu Traplast™ dnes vyrábí řadu praktických výrobků, úspěšných na trzích po celé Evropě. Tisíce zákazníků jsou s nimi dlouhodobě velice spokojeni. Základem produktového programu jsou plastové plotovky, terasové desky, plastové chodníky, zahradní obrubníky, palubky, různé druhy hranolů, zatravňovací dlažba, plastová prkna, přepravní palety, kabelové a odvodňovací žlaby, protihlukové stěny a desky pro zemědělství i stavebnictví. Novinkou v nabídce jsou sofistikované stavebnice laviček, kompostérů, jahodníků, pískovišť atd. Jsou certifikovaný Odborný podnik pro nakládání s odpady, členem Hospodářské komory ČR a České asociace odpadového hospodářství.