Přijďte si vybrat valouny, okrasné drtě, jsou nyní v AKCI! :-)

Záhonový chodník 360

Kód: TR013/22501
Neohodnoceno
298 Kč / ks
Na dotaz
  • Záhonový chodník
  • Rozměry: 360 x 115 x 1200 mm
  • Barva: šedá
  • Hmotnost: 10,7 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se záhonovými chodníky už nikdy nebudete mít zaplevelené a rozblácené cestičky zasypané sesunutým okrajem záhonu. Naše záhonové chodníky jsou zároveň po obou stranách obrubníky, a tak cestička zůstane cestičkou a záhon záhonem. Cestičky můžete jednoduše i křížit. Hladké sesazení k sobě zajišťují čelní zámky. Vyrábí se pouze v šedé barvě.

Skladem pár kusů. 

Zboží na objednávku. Dodání lhůta do 14 dnů v sezóně až do 3 měsíce. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chodníky a obrubníky
Hmotnost: 10.7 kg

Roku 1992 otevřeli výrobní provoz akciové společnosti Transform na efektivní recyklaci plastových odpadů z komunálních zdrojů. Ze společnosti vybudovali jednoho z největších zpracovatelů plastového odpadu, který by jinak bez užitku končil na skládkách a zatěžoval zbytečně životní prostředí. Materiál Traplast™ je tedy 100% recyklát. Plasty odebírá společnost od většiny měst a obcí v České republice. Před samotným zpracování vše ještě jednou pečlivě protřídí a neplastové příměsi předávají k další recyklaci. Za čtvrtstoletí existence zpracovali na produkty přes 127 000 tun plastů.

Z materiálu Traplast™ dnes vyrábí řadu praktických výrobků, úspěšných na trzích po celé Evropě. Tisíce zákazníků jsou s nimi dlouhodobě velice spokojeni. Základem produktového programu jsou plastové plotovky, terasové desky, plastové chodníky, zahradní obrubníky, palubky, různé druhy hranolů, zatravňovací dlažba, plastová prkna, přepravní palety, kabelové a odvodňovací žlaby, protihlukové stěny a desky pro zemědělství i stavebnictví. Novinkou v nabídce jsou sofistikované stavebnice laviček, kompostérů, jahodníků, pískovišť atd. Jsou certifikovaný Odborný podnik pro nakládání s odpady, členem Hospodářské komory ČR a České asociace odpadového hospodářství.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení